Moje Služby 

Poradenství, semináře, terapie závislosti 

Co nabízím: 

  • Poradenství v oblasti digitálních médií a výchovy (věkové hranice a doporučení, praktické informace, nastavení rodičovských omezení, rodinná mediální smlouva apod.).
  • Poskytování informací pro rodiče a pedagogy v rámci kurzů a seminářů ( specifické potřeby v digitální výchově podle věku dítěte).
  • Ambulantní terapie při poruchách hraní digitálních her.
  • Ambulantní terapie pro rodiče a mladistvé v oblasti problematického užívání a závislosti na legálních a ilegálních drogách.
  • Zveřejňování článků k Vašim tématům. 

Cílová skupina:

Rodiče, děti, mladiství a dospělí, kteří potřebují informace a podporu při užívání digitálních médií (mobilní telefon, PC, počítačové hry, sociální média).

Mladiství experimentující s návykovými látkami.

Podmínky:

Na první konzultaci se můžeme domluvit po telefonu nebo emailem. Vyjasníme si v hrubých rysech Vaši zakázku a místo a čas setkání, který Vám bude vyhovovat. Setkat se můžeme kdekoliv po Praze nebo v prostorách na Praze 6 ve Střešovicích. Podle potřeby se můžeme také domluvit na návštěvě u Vás doma.

Během první konzultace si vyjasníme v čem Vám mohu pomoci a uzavřeme písemnou smlouvu, která mě Váže absolutní mlčenlivostí.

Prvního setkání se musí vždy účastnit zákonný zástupce dítěte.

Poradenství poskytuji také v němčině a angličtině. 

Digitální výchova

Jak si nastavit pravidla?

Semináře a kurzy v oblasti sociálních médií, digitálních her a užívání mobilních telefonů u Vašich dětí (věkové hranice a doporučení, rodinná mediální smlouva apod.)

Poradentsví při rizikovém hraní a užívání internetu  

Co to je "porucha hraní digitálních her"? Tráví Vaše dítě s virtuálním přáteli více času než s těmi reálnými? Je uzavřené, zanedbává školu? Je vznětlivé nebo smutné, když nemůže hrát?  

Alkohol, drogy a dospívání 

Máte podezření, že Vaše dítě bere drogy nebo chodí domů opilé? Nechce s tím nic dělat? Rodina je vzájemně propojený systém. Když se nechce změnit Vaše dítě, musíte se změnit Vy!